Interaktivní pomocník
 

Jedná se o jednoduchý a intuitivní program, který Vám může pomoci při výběru vhodného přístroje Mikrotherm® nebo Watlow®. Po spuštění programu je Vám nabídnuta srovnávací tabulka námi dodávaných přístrojů, ve které jsou uvedeny všechny jejich základní parametry. Zde si vyberete typ regulátoru, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Ve verzi od Září 2010 je také přístupná konfigurace a výpočet ceny pro Výkonové jednotky DIN-A-MITE a polovodičová relé (u SSR je také možnost výběru chladiče a výpočet proudu z příkonu zařízení). 

     

 

Pokud jste si vybrali některý z přístrojů, přepněte se do patřičné záložky (např. Regulátor PID Mikrotherm® MT600). Zde si můžete navolit individuální modifikaci přístroje dle Vašich potřeb (např. typ vstupů/výstupů, komunikační linka, apod.). Vždy, když provedete výběr některé z modifikací přístroje, je Vám v pravé části okna zobrazen podrobný popis možností. Ve spodní části okna je zobrazen objednací kód dané sestavy a její cena. Pokud zadáte vyšší odebírané množství, je v ceně započtena i množstevní sleva dle aktuálního ceníku.

Věříme, že tento program pro Vás bude zajímavým zpestřením a pomocníkem při výběru našich produktů. Ceny, které program vypočítá, jsou platné k datu stažení programu.

Stáhnout program
Počet stažení Velikost

[45740]

[449Kb]