Aktualizace, upgrade MtUni2 maximálně na verzi 2.1.8.183, tento produkt se dále nevyvíjí.
 
Update MtUni2 je ke stažení ZDE (Prezentační stránka MtUni2)…
 
Aktualizaci provedete přeinstalováním stávajícího programu současnou demoverzí, která se automaticky zaregistruje dle stávajícího aktivačního klíče.
 
------ ČTĚTE!!!: ------
 
Před instalací nové verze SW proveďte zálohu stávajících dat (C:\Program Files\Mikrotherm\...) a nejlépe export důležitých dat. Tuto zálohu proveďte pro případ, že program nebude po aktualizaci korektně pracovat.
 
Pokud přecházíte z nižší verze na verzi 2.1.8.190:
Ukončete program MtUni. Dále zálohujte adresář C:\Program Files\Mikrotherm\MtUni2. Následně odinstalujte starou verzi MtUni, vymažte adresář C:\Program Files\Mikrotherm\MtUni2. Poté nainstalujte novou verzi MtUni2 který vyhlásí chybu integrity registračního klíče a nabídne registraci – ta pak probíhá standardně dle návodu v manuálu. Následně bude vytvořena databáze vsázek pro aktuální rok. MtUni ukončete a ze zálohovaného starého MtUni zkopírujte do adresáře např. C:\Program Files\Mikrotherm\MtUni2\History\2005 soubor Book.cds a dále soubory *.xml z předchozího adresáře MtUni2\History. Pokud chcete zachovat i nastavení přístrojů a MtUni, zkopírujte dále soubory technology.ini, devicelist.db a mtuni.ini. Tento poslední krok však může způsobit potíže (nebylo testováno).
 
Pokud měníte aktivační klíč za jiný:
Ukončete program MtUni. Dále v adresáři C:\Program Files\Mikrotherm\MtUni2 vymažte soubor licence.dat. Po té znovu spusťte MtUni2 který vyhlásí chybu integrity registračního klíče a nabídne přeregistrování – to pak probíhá standardně dle návodu v manuálu.
 
Proč bych měl aktualizovat stávající verzi svého MtUni na vyšší?
Aktualizace s sebou přináší řadu výhod. Může se jednat o navýšení stability, přidání nových funkcí, rozšíření podpory o nové přístroje, odstranění chyb, zvýšení komunikační rychlosti, optimalizace SW pro slabší PC a jiné.
 
Jak zjistím číslo stávající verze MtUni2?
V menu nabídce MtUni2 zvolte volbu Nápověda/O programu. Zobrazí se informační dialog, v jehož spodní části naleznete informace o verzi a datum jejího vydání.
Soubory ke stažení
Jazyk
Počet stažení
Velikost
Czech
[ 40381 ]
[7.02MB]
Czech
[ 39481 ]
[9kB]
Czech
[ 40031 ]
[1.15MB]